111222 Результати наглядового аудиту системи управління якістю діяльності університету
Науково-методичний центр управління
якістю діяльності ПУЕТ

Результати наглядового аудиту системи управління якістю діяльності університету

10-11 червня 2013 року в Вищому навчальному закладі „Полтавський університет економіки і торгівлі” аудиторами Органу сертифікації „ПРИРОСТ” Української асоціації якості (член DQS GmbH) був проведений черговий наглядовий аудит Системи управління якістю діяльності університету на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Заключна нарада аудиторів Органу сертифікації „ПРИРОСТ” Української асоціації якості з членами ректорату університету, 11 червня 2013 року

За результатами наглядового аудиту аудиторська група на підставі даних і висновків, одержаних під час аудиту, прийняла наступне рішення: система управління якістю діяльності Вищого навчального закладу „Полтавський університет економіки і торгівлі” відповідає вимогам ISO 9001:2008 (відсутні невідповідності та критичні невідповідності).

Виступ головного аудитору Шапран Ліани Федорівни про результати проведення наглядового аудиту системи управління якістю діяльності університету

Аудиторська група рекомендує DQS GmbH подовжити термін дії сертифікату відповідності.

Аудиторська група визнала, що розвиток системи управління якістю діяльності університету відповідає вимогам ISO 9001:2008 (відсутні невідповідності та критичні невідповідності).

Комментарии закрыты.