111222 Засідання Ліги
Науково-методичний центр управління
якістю діяльності ПУЕТ
Get Adobe Flash player

Засідання Ліги

23 травня 2013 року у рамках саміту «Ліги національних (республіканських) спілок кооперативних організацій споживчої кооперації країн СНД», який на цьому тижні проходить в Україні, лідери споживчих кооперацій країн Співдружності відвідали Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» і провели засідання другого дня роботи.
У роботі саміту приймають участь лідери споживчої кооперації України, Росії, Білорусі, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови і Таджикистану.

Довідка: Вперше саміт «Ліги національних республіканських спілок кооперативних організацій споживчої кооперації країн СНД», який проходить з 20 до 24 травня, приймає Україна.
Міжнародний вектор діяльності є одним із пріоритетних для Укоопспілки згідно зі стратегією реформування системи споживчої кооперації. Укоопспілка представляє споживчу кооперацію України в низці міжнародних кооперативних організацій. Вона є членом Міжнародного кооперативного альянсу (МКА) з 1992 року, членом Асоціації «Ліга національних (республіканських) кооперативних організацій споживчої кооперації країн Співдружності Незалежних Держав» з червня 2011 року. З січня 2012 року Укоопспілка є членом Європейського співтовариства споживчих кооперативів (Euro Coop).

istanbul escort

Комментарии закрыты.